Szukasz Zakładu Kamieniarskiego w Łodzi ?

Nasz Zakład Kamieniarski to firma rodzinna istniejąca na rynku od lat siededziesiątych. Posiadamy zatem ponad 40 – letnie doświadczenie w obróbce kamienia i tworzeniu nagrobków. Nasze pomniki nagrobne są projektowane na indywidualne zamówienie, co daje gwarancje profesjonalizmu, jakości i satysfakcji Klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania i propozycje. Zapewniamy dostarczenie zamówionego towaru we wskazane miejsce oraz fachowy montaż. Służymy pomocną ręką podczas realizacji zamówienia jak również w późniejszej eksploatacji naszych wyrobów. Główny obszar naszej działalności to Łódź oraz województwo łódzkie.

Zaklad Kamieniarski Łódź

Nagrobki, które oferuje nasza Firma to wyroby najwyższej jakości, odznaczające się wysoką odpornością na działania wielu czynników zewnętrznych. Wykonane są z materiału pochodzącego ze sprawdzonych żródeł. Szeroki wybór dostępnych u nas nagrobków z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Nagrobki przedstawione na zdjęciach w zakładce galeria, dostępne są od ręki z szybkim wykonaniem. Wykonane są w wymiarach dostosowanych do wymogów cmentarzy. Dostępne do obejrzenia na naszej wystawie w siedzibie firmy przy ulicy Szumnej 2a w Łodzi. Dokładny adres zakładu kliknji link poniżej:

https://kamieniarstwoguldon.pl/kontakt/

 

Zakład Pogrzebowy Duszyńscy świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w sposób profesjonalny i rzetelny. Zakład pogrzebowy Pani Barbary Duszyńskiej mieści się w Rozprzy przy ulicy Rynek Piastowski 21 i wykonuje usługi pogrzebowe na terenie Rozprzy, Niechcic i Gorzkowic. Poza organizacją pogrzebów zajmujemy się przewozem zwłok,kremcją zwłok sprzedażą trumien, urn i wiązanek pogrzebowych. W swojej szerokiej ofercie posiadamy również kwiaciarnie.